Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | GMC | Model tjetër

05 Maj 21:12 ,

Golf 4 TDI 1.9

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 23:39 ,

Pjes per opel frontera

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 12:28 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 22:32 ,

Saturn ion

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 11:47 ,

Gjip GMC Jimmy 4.3 V6 4x4

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Korr 23:59 ,

GMC Jimmy 4.3 SLT 4x4

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 09:05 ,

Shes orgjent

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Pri 17:41 ,

shite t2

750 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 22:23 ,

Shes 4 goma diemer ver

40 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Shk 00:11 ,

Shes golf2 benzin 1.6 viti 86

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Dhj 15:04 ,

Linconn

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 08:39 ,

Golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 11:33 ,

maqin e mallterit G4

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 13:04 ,

Shitet xhip American

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 10:43 ,

Shitet kombi luksos

6 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Maj 09:59 ,

S‭hitet xhip American GMC Canyon (kamjonet)

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 09:51 ,

xhip American GMC Canyon (kamjonet)

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 09:51 ,

xhip American GMC Canyon (kamjonet)

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 15:02 ,

shitet kabioneta urgjent

Viti: 1996
Kilometrazha: > 500 000
25 Pri 09:22 ,

Shitet vetura golf2

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 14:33 ,

VW Golf 2

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 19:43 ,

Xhet

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Mar 20:36 ,

Shes pasat

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 19:26 ,

pasat

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
18 Jan 15:42 ,

Golf 2

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Dhj 20:25 ,

Golf2

800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Tet 19:53 ,

Shitet gollfi

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 10:03 ,

Shes fellnet 18she

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 22:44 ,

VW Golf 3 dizel

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 14:29 ,

shes gol 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 19:54 ,

Golf 4

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 19:04 ,

Golf 2

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 22:01 ,

Vetura esht ne gjendje shum te mir

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 21:34 ,

shitet

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 11:45 ,

Golf 2

1 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 16:49 ,

Golf 2

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Jan 22:06 ,

Shitet GOLF 5 1.9 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 18:14 ,

qmimi sipas marveshjes

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Nën 20:57 ,

Pasat2

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 22:08 ,

Golf 2

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 10:40 ,

vjeta te tamlit

3 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 11:16 ,

Rimorkjo

370 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 12:16 ,

VW Golf 4 1.4 -00

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 20:10 ,

Shitet vetura Golf 5 Plus ne gjendje shume te mire

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 12:06 ,

Shes Xhipin GMC Jimmy Amerikan EXTRA

4 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Dhj 18:21 ,

goma per pesh te rane

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim