Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | GMC | Safari

05 Korr 23:00 ,

Kreveta

95 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 14:51 ,

Golf 2

400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Korr 14:59 ,

shitet muzika

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Korr 14:31 ,

shes Golf 2sh

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 21:01 ,

Shitet kombi

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 21:25 ,

me porosi

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 09:25 ,

Lop

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 20:42 ,

Lipjan

950 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim