Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | GMC | Syclone

03 Dhj 21:47 ,

Golf 4

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim