Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | GMC | Typhoon

01 Jan 16:37 ,

Autobus- Ne gjendje perfekte

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 09:30 ,

Agregati 10kw italin dizel

499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim