Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | GMC | Vandura

15 Dhj 17:45 ,

Shes ose ndrroj me vetur

1 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Sht 16:00 ,

golf 2

50 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Korr 21:01 ,

urgjent GMC

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim