Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | GMC | Yukon

19 Korr 12:28 ,

AUTO SERVISI I LlUPAVE

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 19:38 ,

Pasat

370 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Qer 19:14 ,

GMC Yukon Denali 6.2L V8

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Korr 21:09 ,

2007 GMC YUKON DENALI XL **SPECIAL EDITION**

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 17:04 ,

IMV 1974 kombi

600 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Korr 15:25 ,

GMC Yukon -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim