Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | GMC

Acadia , 11
Envoy , 2
Safari , 2
Sierra , 1
Vandura , 2
Yukon , 4
05 Tet 21:37 ,

Fellne

130 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Gush 22:32 ,

Saturn ion

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 11:47 ,

Gjip GMC Jimmy 4.3 V6 4x4

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Korr 23:59 ,

GMC Jimmy 4.3 SLT 4x4

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Korr 00:08 ,

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 09:05 ,

Shes orgjent

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Shk 00:11 ,

Shes golf2 benzin 1.6 viti 86

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Jan 14:51 ,

Golf 2

400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Dhj 15:04 ,

Linconn

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 17:45 ,

Shes ose ndrroj me vetur

1 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Nën 15:23 ,

Shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Tet 15:55 ,

muzik per kerr

120 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 19:38 ,

Pasat

370 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Korr 14:59 ,

shitet muzika

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Korr 13:04 ,

Shitet xhip American

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 19:14 ,

GMC Yukon Denali 6.2L V8

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 10:43 ,

Shitet kombi luksos

6 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Maj 09:59 ,

S‭hitet xhip American GMC Canyon (kamjonet)

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 09:51 ,

xhip American GMC Canyon (kamjonet)

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 00:32 ,

GMC Amerikane

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 15:42 ,

Golf 2

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Jan 18:31 ,

Shes fellnet me gjith pllaka e me sharaf urgjend

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 20:25 ,

Golf2

800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Dhj 11:35 ,

GMC

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 13:53 ,

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
20 Nën 19:51 ,

Golf 2 sport

1 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 22:15 ,

Golf 2

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Tet 10:03 ,

Shes fellnet 18she

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 09:13 ,

GMC. 350benzin automatik 7 ulse

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Qer 22:01 ,

Vetura esht ne gjendje shum te mir

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 17:04 ,

IMV 1974 kombi

600 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 11:45 ,

Golf 2

1 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 14:56 ,

Golf 2

1 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 15:35 ,

Shes Gjipin pa dokumenta

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 08:59 ,

GMC Acadia -07

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 21:01 ,

urgjent GMC

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Korr 15:25 ,

GMC Yukon -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 12:16 ,

VW Golf 4 1.4 -00

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 12:06 ,

Shes Xhipin GMC Jimmy Amerikan EXTRA

4 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Në fillim