Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Great Wall

23 Korr 08:52 ,

hover

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 00:14 ,

RICOH PRO MP 1350

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 09:10 ,

Golf 3sh

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 21:27 ,

Great wall

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Jan 17:34 ,

Grryese Akulli elektrike per verura

8 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Sht 23:52 ,

Shes llupa golf 2

100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
28 Korr 23:47 ,

Shiter vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 15:29 ,

Golf4

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Jan 14:42 ,

Kerkoj vetur me tabela ks 200-500euro

300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Dhj 23:38 ,

shes ose ndroj iveko 1 vit rks

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 19:11 ,

Shitet vetura Gra Move 1.4 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 18:58 ,

E ruajtur

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 18:44 ,

Golf 2

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 23:58 ,

shes golf2 600e

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Gush 10:23 ,

Shitet Gjipi

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Korr 12:47 ,

Golf 2

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 15:57 ,

golf 2

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 00:59 ,

Shitet

Viti: 1980
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Nën 16:31 ,

Golf 4

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Gush 11:44 ,

Shite

1 750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 21:34 ,

Shite gof 2

1 750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 21:04 ,

shitet Golfi

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 12:45 ,

Shes Hover h3 te aksidentuar

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Mar 19:12 ,

Shitet golf5

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 18:02 ,

shes golff 2

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 17:28 ,

Golf 2 diesel 1.6

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 09:18 ,

mall nga zvicrra

10 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 14:59 ,

Shitet Urgjent Vetura Passat .

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Nën 19:56 ,

GreatWall Hover 4x4

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Tet 14:46 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Nën 22:46 ,

Tauran

7 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 10:13 ,

VW Golf 5 dizel -05

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim