Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Great Wall | Hover H3 (Haval H3)

23 Korr 08:52 ,

hover

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 12:45 ,

Shes Hover h3 te aksidentuar

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Nën 19:56 ,

GreatWall Hover 4x4

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim