Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Great Wall | Hover H5 (Haval H5)

05 Korr 12:47 ,

Golf 2

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim