Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Great Wall | Model tjetër

11 Maj 09:10 ,

Golf 3sh

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 17:34 ,

Grryese Akulli elektrike per verura

8 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Korr 23:47 ,

Shiter vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 15:29 ,

Golf4

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Dhj 19:11 ,

Shitet vetura Gra Move 1.4 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 18:58 ,

E ruajtur

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 15:57 ,

golf 2

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 11:44 ,

Shite

1 750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 21:34 ,

Shite gof 2

1 750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 21:04 ,

shitet Golfi

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 19:12 ,

Shitet golf5

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 18:02 ,

shes golff 2

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 17:28 ,

Golf 2 diesel 1.6

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 14:46 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim