Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Great Wall | Steed 5 (Wingle 5)

02 Shk 21:27 ,

Great wall

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Jan 14:42 ,

Kerkoj vetur me tabela ks 200-500euro

300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Gush 10:23 ,

Shitet Gjipi

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim