Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Great Wall | Voleex C10

08 Sht 23:52 ,

Shes llupa golf 2

100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Në fillim