Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Great Wall

03 Shk 15:29 ,

Golf4

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Dhj 19:11 ,

Shitet vetura Gra Move 1.4 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 18:58 ,

E ruajtur

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 10:23 ,

Shitet Gjipi

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Shk 15:57 ,

golf 2

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 16:31 ,

Golf 4

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 12:45 ,

Shes Hover h3 te aksidentuar

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Shk 18:02 ,

shes golff 2

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 14:46 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim