Artanë | Makina | Vetura | Grecav | Model tjetër | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


08 Korr 17:03 Vetura , Prizren

Cedy

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 17:54 Vetura , Ferizaj

Golf 4

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Shk 16:08 Vetura , Prishtinë

blej te gjitha veturat evjetr

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Maj 22:02 Vetura , Besianë

golf 2

1 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 20:42 Vetura , Pejë

Golf 2

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 20:44 Vetura , Prishtinë

GOLF 3

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 01:37 Vetura , Vushtrri

iveco 15/12

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 14:32 Vetura , Ferizaj

shitet

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 18:48 Vetura , Pejë

Fi

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Jan 11:31 Vetura , Pejë

SHITET GOLLF 2

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim