Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Grecav | Sonique

09 Maj 14:18 ,

Shitet vektra 1.6 benzin plin

380 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 16:02 ,

She's golfin

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 22:22 ,

Golf 2 dizell

460 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 14:19 ,

U shit nga as arsoni

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 13:07 ,

kerkoj puntor per mobileri

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Qer 11:35 ,

VW Golf 2 -88

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Gush 08:44 ,

Gollf 2

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim