Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Grecav

02 Shk 16:08 ,

blej te gjitha veturat evjetr

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Qer 16:02 ,

She's golfin

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 13:07 ,

kerkoj puntor per mobileri

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Qer 11:35 ,

VW Golf 2 -88

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 19:16 ,

Gazika ndrrim i mujshem

Viti: 50-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 12:25 ,

Gazika ndrrim i mujshem

Viti: 50-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim