Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Honda | Aerodeck

28 Maj 13:18 ,

Shitet ndrrohet melop

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Nën 22:12 ,

HONDA 1,5 BENZIN

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Nën 21:09 ,

Shes honden shum te mir

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 17:15 ,

Honda

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim