Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Honda | CR-Z

10 Mar 17:16 ,

Llazic

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Mar 13:45 ,

Flamur Zogaj

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Maj 09:28 ,

HONDA CR-Z hibrid

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Jan 00:54 ,

Shes

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 19:11 ,

Honda

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 22:35 ,

Honda

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 00:43 ,

Shitet honda

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 15:19 ,

HoNda 250 cc RKS 1 vit

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Maj 20:26 ,

Shes golf 2

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim