Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Honda | Element

14 Jan 00:36 ,

shitet gulldoni

750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 13:04 ,

Honda

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 17:29 ,

Honday santa fe

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 10:47 ,

Motorr Honda

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 18:30 ,

Shitet honda chooper 125cc

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim