Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Honda | FR-V

22 Qer 22:34 ,

Honda FR-V 2,2 D-Comfort 2007 Full Extraa

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Shk 09:42 ,

Shes traktorin imt 539 viti 90

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 10:25 ,

Honda FR-V 2,2 D-Comfort Viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Korr 15:32 ,

Honda

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 07:11 ,

Honda

2 500 EUR

14 Nën 10:24 ,

Honda

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Sht 19:08 ,

Honda

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 22:13 ,

Honda

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 00:05 ,

Honda

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 09:58 ,

Honda FR-V Dizell 07

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 17:49 ,

Honda Dizell 07

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim