Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Honda | HR-V

11 Korr 10:02 ,

Honda hrv

1 100 EUR Price Reduced

30 Qer 21:37 ,

shitet,ndrrohe.kam pjes plus .gjendja tip top

800 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 20:12 ,

Honda hr-v 4x4

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 16:32 ,

Ushit

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 12:02 ,

Honda

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 23:00 ,

Shes honda HRV1.6 i posa doganum me ks 1 vit

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 21:15 ,

shes Honda HR-V 1.6benzin4×4 me ks. 1 vit

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Shk 11:01 ,

Shes honda dizell 1.9 viti 2004 japan

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 16:36 ,

Shitet HONDA HR-V 2003 Benzin

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 15:54 ,

honda hr-v

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 22:24 ,

Shes Honda Hr-v 4wd sport 1.6 16v

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Tet 00:51 ,

Honda hr-v -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 21:07 ,

shitet vetura tip-top

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 04:01 ,

Honda 1.6 benzin - 4x4

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 14:39 ,

HONDA HR-V 1999

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 14:24 ,

Honda hr-v -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim