Kaçanik | Makina | Vetura | Honda | HR-V | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


17 Nën 18:07 Vetura , Vushtrri

Xhip hondai 2.0 dizell viti 2003 rks 1 vit

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 09:48 Vetura , Pejë

shitet,ndrrohe.kam pjes plus .gjendja tip top

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 12:02 Vetura , Prizren

Honda

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 23:00 Vetura , Ferizaj

Shes honda HRV1.6 i posa doganum me ks 1 vit

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 21:15 Vetura , Ferizaj

shes Honda HR-V 1.6benzin4×4 me ks. 1 vit

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Shk 11:01 Vetura , Gjilan

Shes honda dizell 1.9 viti 2004 japan

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 16:36 Vetura , Ferizaj

Shitet HONDA HR-V 2003 Benzin

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 15:54 Vetura , Prizren

honda hr-v

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 22:24 Vetura , Therandë

Shes Honda Hr-v 4wd sport 1.6 16v

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim