Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Honda | Jazz

21 Maj 12:23 ,

Maqin te vullkanizerit

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 14:36 ,

Shes honden

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 14:15 ,

Honda Jazz 1.4 benzin automatik rks 1 vit

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Tet 12:03 ,

Honda Jazz 2003

4 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Qer 23:38 ,

Shitet Honda Jazz 1.4 Benzin DSI 2006 RKS

4 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Pri 01:01 ,

Shes Hond 1.2

850 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 20:31 ,

Honda jazz

1 100 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 15:10 ,

Honda

1 200 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 10:47 ,

HONDA JAZZ 2005 1.3 B

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
13 Shk 23:32 ,

Shitet Honda jazz 2005 vetem 70 mi kalume

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Sht 11:52 ,

Honda Jazz 1.4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Gush 11:10 ,

Honda Jazz benzin

700 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 21:50 ,

Për Shitje

700 EUR Price Reduced

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 12:47 ,

Honda jazz 1.4 benzin

3 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Maj 16:22 ,

Honda jazz 1.4 benzin

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Pri 10:35 ,

Shes Honda JAZZ

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 20:18 ,

Shitet honda jazz

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 17:46 ,

Shiet honda ne gjendje te mire

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 15:29 ,

shes veturen

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Tet 20:46 ,

Honda Jazz 1.4 benzinë

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Sht 17:33 ,

Honda Jazz

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Gush 14:07 ,

Honda

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 11:55 ,

Honda

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 15:58 ,

Honda Jazz

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Tet 11:00 ,

Honda

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Sht 18:01 ,

Honda Jazz

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Gush 22:49 ,

Honda jazz

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim