Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Honda | Legend

01 Pri 13:45 ,

prodaja

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 21:49 ,

shes ndrroj honda viti 2002 rks

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 22:07 ,

Marrveshje

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim