Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Honda | NSX

10 Nën 18:02 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Gush 19:12 ,

Honda pony

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim