Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Honda | Prelude

17 Mar 19:09 ,

Shitet vetura

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 14:40 ,

Honda Prelude

Viti: 1992
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Sht 14:52 ,

SHITEN PJESE PER HONDA PRELUDE

250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 02:03 ,

Honda prelude 2.0 b automatik rks

999 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 18:14 ,

U SHITT

222 222 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Nën 09:31 ,

Honda Prelude VTEC Vti - Per pjes

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Sht 17:55 ,

Honda prelude karburatora

60 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Korr 00:32 ,

Honda Prelude

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Nën 16:18 ,

Honda prelude 2.0 ex

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 11:22 ,

Honda Prelude 2.0 ex

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 16:59 ,

HONDA PRELUDE 2.0 EX

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Pri 16:27 ,

Honda

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 19:40 ,

honda

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 20:57 ,

Honda 1.100 EURO

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 13:46 ,

Honda Prelude -93

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 11:33 ,

Honda prelude 2.0

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Jan 12:05 ,

Honda prelude 2.0

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Jan 10:47 ,

asani

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Jan 17:39 ,

Honda prelude

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Dhj 03:27 ,

Honda 2.2 vtec 200ps 4ws system

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Tet 00:25 ,

honda 2.2vtec 200ps 4ws system

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Gush 11:00 ,

Honda prelude

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim