Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Honda | S2000

25 Mar 19:25 ,

Shitet Honda S2000

16 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Jan 10:44 ,

She's Honda 2000 kubik

3 580 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 14:00 ,

shitet

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 03:35 ,

Moto Rent

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim