Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Honda | Shuttle

30 Jan 21:38 ,

Honda Shuttle

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Maj 21:39 ,

Honda Shuttle Rks 8 Muj -00

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 19:15 ,

Honda shuttle

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim