Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Honda | Stream

02 Jan 17:16 ,

HONDA STREAM 2002

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 20:51 ,

Honda skuter

300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 11:22 ,

Shes ndrroj honda automatic rks 1vit

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Sht 07:43 ,

shitet honda

2 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 18:37 ,

shitet

2 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 21:37 ,

Shes Veturen Honda

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim