Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Honda

08 Nën 16:02 Shitorja ,

Blejm Vetura

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Shk 19:07 ,

Rent a Car Pasjaqa

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim