Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hummer | H1

12 Maj 23:31 ,

Hummer h1 6.0 dizel

55 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Dhj 18:21 ,

Hummer h1

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Dhj 18:20 ,

Hummer H1

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Dhj 08:48 ,

qizme nr.40 te reja

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 10:07 ,

traktori

2 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Dhj 16:34 ,

Hummer H1 benzin -02

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim