Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hummer | H2

26 Jan 08:28 ,

Hummer H2

25 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Jan 22:33 ,

Shes pjes per vetura te ndryshme

500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 05:15 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Gush 15:01 ,

Hummer

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Qer 00:35 ,

Ndrroj me banes

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Jan 22:21 ,

shitet

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 20:36 ,

Hummer h2

16 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Tet 01:13 ,

Hummer 2

27 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Qer 09:49 ,

Blej Vetura Bmw Mercedes Audi Golf Ford Opel Etj

400 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Qer 10:19 ,

Hummer H2

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Qer 10:11 ,

Hummer H2

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Qer 16:45 ,

Hammer H2

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Pri 20:40 ,

Shes hummer2

22 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 16:51 ,

Hummer H2

19 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 00:02 ,

Hummer H2

20 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 22:25 ,

Vetura esht ne gjendje te rregullt

25 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Jan 02:52 ,

shitet bageri gjendje te mir 3.5 ton 3400 ero

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Dhj 19:58 ,

Hummer H2

14 444 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 16:30 ,

Hummer limit edition

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Pri 18:21 ,

Hummer 2 2005

29 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Mar 13:40 ,

Shitet Hummer H2

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Gush 16:20 ,

Renta Car KACULI

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim