Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hummer | H3

Sot 10:14 ,

Hummer h3

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Maj 00:52 ,

Shitet ose Ndrrohet Hummer H3

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 19:26 ,

HUMMER H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Jan 19:07 ,

Hummer 3 benzin -plin

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Nën 21:32 ,

Shitet vetura hummer

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Sht 18:29 ,

Hummer H3

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Sht 18:21 ,

Hummer H3

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Shk 12:17 ,

Hummer H3

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Jan 00:25 ,

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Tet 01:07 ,

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Tet 01:07 ,

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Tet 13:46 ,

hummer h3

25 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 12:47 ,

SHITET HUMMER H3

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Qer 23:31 ,

Hummer wagon 4.0 petrol and gaz

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Pri 09:11 ,

HUMMER H3 -05

13 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Pri 19:45 ,

Hummer H3

16 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Mar 20:25 ,

Shitet Hummeri H3

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Jan 18:21 ,

HUMMER H3 -07

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Sht 22:57 ,

Shitet traktori gjithcka esht ne rregull

5 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim