Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hummer | Model tjetër

19 Qer 20:55 ,

motorr per fmi

85 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 20:26 ,

Shitet

40 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 15:52 ,

VW Golf 3 -90

1 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 21:52 ,

Huumer

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Shk 22:10 ,

i mir esht e shihni edhe vet

5 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim