Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hummer

H2 , 1
11 Gush 16:20 ,

Renta Car KACULI

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim