Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hummer

H1 , 1
H2 , 16
H3 , 16
15 Maj 00:52 ,

Shitet ose Ndrrohet Hummer H3

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 19:26 ,

HUMMER H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Jan 08:28 ,

Hummer H2

25 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Jan 19:07 ,

Hummer 3 benzin -plin

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Nën 05:15 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Nën 21:32 ,

Shitet vetura hummer

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Sht 18:29 ,

Hummer H3

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Sht 18:21 ,

Hummer H3

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Gush 15:01 ,

Hummer

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Shk 12:17 ,

Hummer H3

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Jan 22:21 ,

shitet

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 00:25 ,

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Tet 01:07 ,

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Tet 01:07 ,

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Tet 01:13 ,

Hummer 2

27 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Qer 09:49 ,

Blej Vetura Bmw Mercedes Audi Golf Ford Opel Etj

400 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Qer 10:19 ,

Hummer H2

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Qer 10:11 ,

Hummer H2

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Qer 16:45 ,

Hammer H2

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Mar 00:02 ,

Hummer H2

20 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 22:25 ,

Vetura esht ne gjendje te rregullt

25 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Dhj 19:58 ,

Hummer H2

14 444 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 13:46 ,

hummer h3

25 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 12:47 ,

SHITET HUMMER H3

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Pri 16:30 ,

Hummer limit edition

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Pri 18:21 ,

Hummer 2 2005

29 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Mar 13:40 ,

Shitet Hummer H2

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Gush 16:20 ,

Renta Car KACULI

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 15:52 ,

VW Golf 3 -90

1 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 09:11 ,

HUMMER H3 -05

13 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Pri 19:45 ,

Hummer H3

16 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Pri 21:52 ,

Huumer

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Mar 20:25 ,

Shitet Hummeri H3

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Jan 18:21 ,

HUMMER H3 -07

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Dhj 16:34 ,

Hummer H1 benzin -02

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim