Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hummer

H1 , 2
H2 , 13
H3 , 9
15 Maj 00:52 ,

Shitet ose Ndrrohet Hummer H3

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 19:26 ,

HUMMER H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Jan 22:33 ,

Shes pjes per vetura te ndryshme

500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Sht 18:29 ,

Hummer H3

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Sht 18:21 ,

Hummer H3

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 00:35 ,

Ndrroj me banes

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Shk 12:17 ,

Hummer H3

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Jan 22:21 ,

shitet

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 00:25 ,

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Tet 01:07 ,

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Tet 01:07 ,

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Tet 01:13 ,

Hummer 2

27 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Qer 09:49 ,

Blej Vetura Bmw Mercedes Audi Golf Ford Opel Etj

400 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Qer 16:45 ,

Hammer H2

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Pri 20:40 ,

Shes hummer2

22 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 00:02 ,

Hummer H2

20 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 22:25 ,

Vetura esht ne gjendje te rregullt

25 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Jan 02:52 ,

shitet bageri gjendje te mir 3.5 ton 3400 ero

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Dhj 08:48 ,

qizme nr.40 te reja

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 20:26 ,

Shitet

40 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 16:30 ,

Hummer limit edition

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Pri 18:21 ,

Hummer 2 2005

29 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Gush 16:20 ,

Renta Car KACULI

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 15:52 ,

VW Golf 3 -90

1 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 10:07 ,

traktori

2 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 22:10 ,

i mir esht e shihni edhe vet

5 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Sht 22:57 ,

Shitet traktori gjithcka esht ne rregull

5 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim