Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | Atos

18 Qer 20:34 ,

Honday

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 00:34 ,

hyundai santa fe

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 16:30 ,

shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Qer 19:09 ,

Hyundai Atos 1.0

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Pri 09:48 ,

Kerr Hyundai

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 21:04 ,

Shes hyndai atoss

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Dhj 20:35 ,

Me marrveshje

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 21:36 ,

shitet hondai atos

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 13:22 ,

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 22:49 ,

me marrveshje

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Tet 20:37 ,

Shitet Hyundai Atos 1.0 Viti 1998

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 16:04 ,

Hyundai Atos 1.0

600 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 19:27 ,

Shitet vetura 1.0 bencin

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 17:38 ,

1,0

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 22:56 ,

Hyundai Atos benzin

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 13:38 ,

shes makinen per mosperdorim

14 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 09:51 ,

honday

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Dhj 22:22 ,

Hodai atos prime

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 08:11 ,

Ngjendje mir

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 11:21 ,

Huyndai atos 1.0 benzin

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Gush 08:03 ,

Punon shumm mir

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 22:08 ,

shitet

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 09:13 ,

Shiitet hyundai atos 1.0

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Korr 18:45 ,

shes hyundai benzin 1.0 2001 tapaleat e ch pa doga

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 09:18 ,

Ushit

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 15:30 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 20:02 ,

Shitet hyundai 1.1 benzin me targa te huja

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Nën 20:34 ,

hyundai atos prime 1.1 benzin - 04

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Sht 20:07 ,

hyundai atos

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 18:19 ,

Hyundai Atos 1,0 benzin -99

650 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Qer 22:36 ,

Hyundai Atos benzin -01

800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 16:35 ,

HYUNDAI ATOS 1.0 AUTOMATIC

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 15:02 ,

Hyundai Atos -02

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Maj 11:38 ,

Hyundai Atos Prime me klim -01

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 13:16 ,

Hyundai Atos 1.0 -03

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Tet 23:18 ,

Pjes per veturav japane

5 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim