Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | Azera

21 Tet 15:49 ,

Shitet nrrohet

Viti: 1994
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Qer 22:10 ,

Shitet kombi Hyundai

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim