Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | Excel

17 Qer 10:53 ,

Honday

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 14:00 ,

Honday

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 23:51 ,

Honday

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Shk 11:43 ,

Shes veturen hyundaj

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Nën 09:20 ,

shitet

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 13:03 ,

hyunday

2 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim