Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | Genesis

12 Mar 17:27 ,

Hyundai genesis

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim