Deçan | Makina | Vetura | Hyundai | Getz

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


02 Qer 11:23 ,

Shes - Hyundai Getz 1.5 Dizel

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 20:56 ,

Hyundai Getz

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 11:04 ,

Hyundai Getz AUTOMATIK

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Maj 17:51 ,

Hyundai Getz 2007 1.4

750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 13:20 ,

Hyundai getz 1.4 16v

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 17:20 ,

Hyundai getz 1.5 diezell

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 13:07 ,

Hyundai Getz 1.3 benzin

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 13:46 ,

Hyundai 1.3 benzin

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 20:52 ,

Hyundai 1.2 benzin automatik

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 09:11 ,

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim