Kaçanik | Makina | Vetura | Hyundai | Getz | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 10:46 Vetura , Gjakovë

Hyundai Getz gjendje perfekte me klim rks 3 muaj

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Nën 12:57 Vetura , Gjilan

shitet

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Nën 15:51 Vetura , Pejë

Hyundai getz 1.4 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Nën 15:39 Vetura , Pejë

Lulzim

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Tet 18:12 Vetura , Prishtinë

Hyundai getz 1.5 diezell

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 17:32 Vetura , Gjilan

Shitet vetura

2 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Gush 18:34 Vetura , Gjakovë

Hyundia Getz 1.5 crdi

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 12:36 Vetura , Ferizaj

hondai

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 18:00 Vetura , Prishtinë

Hyundai 1.5 D

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 14:29 Vetura , Prizren

Hyundai Getz 1.1 benzin

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim