Rahovec | Makina | Vetura | Hyundai | Getz

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 14:28 ,

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:10 ,

Hyundai getz 1.1 benzin manual

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 ,

Shes - Hyundai Getz 1.5 Dizel

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 22:37 ,

Hyundai getz 1.5 diezell

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 19:47 ,

Hyundai

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 12:57 ,

shitet

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Nën 15:51 ,

Hyundai getz 1.4 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Nën 15:39 ,

Lulzim

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Sht 17:32 ,

Shitet vetura

2 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Gush 18:34 ,

Hyundia Getz 1.5 crdi

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim