Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | Grand Santa Fe

28 Shk 17:27 ,

Gjip Hyundai

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 15:11 ,

Hyundai Sanata fe 2,7 benxin Automatik 4x4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 17:57 ,

Hunday

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Gush 00:39 ,

HYUNDAI 2.0 DIZELL CRDi

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim