Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | H-1 Starex

16 Mar 16:30 ,

Hyundai H-1 Starex 2.5 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Nën 14:10 ,

Kombi

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 14:08 ,

hyonday h-1 starex 2.5 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Qer 13:56 ,

Hyundai H-1 Starex dizel -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 15:26 ,

Kombi hyunday h-1 stareks

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim