Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | H 100

22 Maj 13:56 ,

Kombi Hyundai H100

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 20:00 ,

Kombi asht ngjendje te mir viti2001

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 13:09 ,

kombi Hyundai H100 dizel -00 ndrrim i mundshem

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 21:38 ,

shitet@ndrrohey

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 21:57 ,

shitet- ndrrohet

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 21:26 ,

Hyundai H 100 dizel

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 21:22 ,

shitet- ndrrohet

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 18:52 ,

shes & ndrroj

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Gush 17:36 ,

kombi hyundai

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 21:31 ,

Kombi hyundai h100

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 20:48 ,

Shes Kamioneten hyundai h100

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 13:57 ,

shitet kombi rks ndrrim

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 13:45 ,

Kombi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 08:08 ,

Shitet honday h100

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 12:57 ,

Hyundai 76.000km

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Pri 20:40 ,

Shitet Urgjent

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 11:47 ,

Hyundai h100 per pjese

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 20:37 ,

Hynadai

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 19:43 ,

Shes kombin Hyondai2.5 dizell ne gjendje shum tmir

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 13:08 ,

shes hyndai

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Gush 10:03 ,

SHes Combin Hyndai

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 19:39 ,

Hyundai

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:22 ,

hundai 2,5 turbo

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:50 ,

Hyundai H100

1 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Mar 15:23 ,

Hyundai H-100 - Me marrëveshje

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Jan 22:51 ,

Kombi

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 18:08 ,

shitet kombi

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 00:57 ,

Hyundai H-100 pa dokumenta per pjese

290 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Qer 22:25 ,

shitet kombi

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 20:10 ,

Hyundai h100 qmimi 1500 euro

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Tet 03:08 ,

shitet kombi

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim