Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | H 200

06 Pri 11:26 ,

Honday 200

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 11:18 ,

Honda 200

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Jan 19:43 ,

Shes Hyunday

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 19:39 ,

Hyunday h200

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 15:11 ,

shes

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim