Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Hyundai | Lantra

15 Mar 17:57 ,

Shitet hyundai automatik

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Jan 09:25 ,

HUNDAI LANTRA 1998

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 21:24 ,

Veturë

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Tet 12:32 ,

Hyundai Lantra

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Tet 12:15 ,

Hyundai Lantra

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Sht 09:40 ,

Shitet Hyundai Lantra

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 22:22 ,

Shitet Hyundai Lantra

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 20:33 ,

Hyundai Lantra

499 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 10:42 ,

SHITET/NDROHET HYUNDAI LANTRA ME RKS

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 17:01 ,

U SHIT FLMMM

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 17:06 ,

Shes

250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 20:10 ,

Shes

380 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 22:26 ,

Shitet per pjes motorr te mir dhe pjes tjera

350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 10:07 ,

Shitet honday lantra 2.0 benzinë

350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 19:14 ,

Hyundai Lantra benzin

800 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 20:03 ,

Shes uegjent

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:54 ,

Hyondai Lantra

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 12:25 ,

shitet vetura

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 11:03 ,

shitet vetura

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 19:07 ,

shitet

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 22:01 ,

vetur

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 08:17 ,

hondai

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 21:48 ,

Hyundai Lantra benzin

450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 19:53 ,

Mundsi ndrrimi

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 00:05 ,

urgjent shiteet

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Korr 11:14 ,

shitet urgjent

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 11:49 ,

Shitet Hyundai Lantra 1.8GLS

350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Maj 19:59 ,

Hyundai Lantra 1.8GLS benzine

300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Jan 16:33 ,

Hyundai lantra -93

599 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim